• Неодамнешно
  • -30 %
2 ПАРЧИЊА Нови Гумени Мотоцикл Гас Кабел Цевка Ракав се Справи со Handlebar Зафат За Хонда MX Dirt Bike

2 ПАРЧИЊА Нови Гумени Мотоцикл Гас Кабел Цевка Ракав се Справи со Handlebar Зафат За Хонда MX Dirt Bike

DEN 224.00
DEN 320.16

Количина на стоки
Тековен


AM0032269
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет
Име : Кожна Рачка
Има многу добра отпорност на абење, висока еластичност, солза сила и издолжување, без иритирачки мирис
Лесно да се инсталира, може да се користат како резервни рачка
Погодни За : Хонда MX Dirt Bike
Материјали : Гума
Вкупна Должина : 13.4 cm, 14.5 cm
Внатрешен Дијаметар : 1.7 cm, 2.7 cm
Боја : Црна
Инструкции : Прво фиксна во handlebar, а потоа завртка фиксна.
Пакет се Вклучени : 2 x Кожна Рачка
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.5-3cm отстапување се должи на рачно мерење.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Костец
Име На Модел:
за пригушување кабел цевка ракав зафат
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
Mayitr
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Гума

Најдобри понуди