• Неодамнешно
  • -5 %
Шофершајбната ветробранското стакло Јасно се Вклопуваат За Suzuki GSXR 600 GSXR 750 K4 црна Проѕирна

Шофершајбната ветробранското стакло Јасно се Вклопуваат За Suzuki GSXR 600 GSXR 750 K4 црна Проѕирна

DEN 756.00
DEN 795.84

Количина на стоки
Тековен


Шофершајбната ветробранското стакло Јасно се Вклопуваат За Suzuki GSXR 600 GSXR 750 K4 црна Проѕирна
Опис : шофершајбната може да се заштити мотоцикл ентузијасти од ветрот, фрлени-up карпи, остатоци и грешки. Тоа е солиден хардвер, така што тие се стабилни. Ветробранското стакло ќе ги одврати повеќе правец за поудобно возење, и ова го прави повеќе релаксирачки и безбедно возење. Fitment : За Suzuki GSXR 600/750 2004-2005 K4 (ве Молиме да обезбеди нашиот објект погоден вашиот модел пред да го купат.) Спецификации : Brand New Резервни бришачи за измени користат Бои : Црна (Како слика) Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Пакетот вклучува :
1 Pcs ветробранското стакло (Како на Сликата Покажува)
Франција, Шпанија, Холандија Бесплатен превозот во рамките на 2 KG
Треба да ме контактирате
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купи. Добредојдовте на Среќа Бога, ние сме искусни Ali Express продавачот со нашите сопствени локални склад. Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да го најдат задоволително решение, ако кој било проблем се случува!

Други карактеристики

боја:
Јасно, Црна
Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Motobike Направи:
Suzuki
Бренд Име:
Cherk
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
За Suzuki GSXR 600 GSXR 750 K4
Материјал Тип:
ABS

Најдобри понуди