• Неодамнешно
  • -15 %
Mofaner M4x0.7mm Вилушка Bleeders Вентили Завртка За Enduro За KTM 50SX 1994-2015/400EXC 2000-2007 Off Road HUSKY WP Marzocchi

Mofaner M4x0.7mm Вилушка Bleeders Вентили Завртка За Enduro За KTM 50SX 1994-2015/400EXC 2000-2007 Off Road HUSKY WP

DEN 176.00
DEN 207.36

Количина на стоки
Тековен

1997-2008
За KTM50 SX МИНИ 2012-2015
За KTM65 SX 1998-2015
За KTM65 XC 2008-2009
За KTM85 SX 2003-2015
За KTM85 XC 2008-2009
За KTM105 SX 2004-2011
За KTM105 XC 2008-2009
За KTM125 EXC 1990-2005
За KTM125 SX 1993-2013
За KTM144 SX 2007-2008
За KTM150 SX 2009-2013
За KTM150 XC 2010-2012 година
За KTM200 EXC 1998-2005
За KTM200 MXC 1998-2003
За KTM200 SX 2003-2004
За KTM200 XC 2006-2009
За KTM200 XCW 2006-2015
За KTM250 EXC 1990-2005
За KTM250 EXC-RFS 2002-2006
За KTM250 MXC 1995-2003
За KTM250 SX 1993-2013
За KTM250 SXF 2005-2013
За KTM250 XC 2006-2013
За KTM250 XCF 2007-2013
За KTM250 XCFW 2006-2015
За KTM250 XCW 2006-2015
За KTM300 EXC 1990-2005
За KTM300 MXC 1993-2005
За KTM300 XCW 2006-2015
За KTM350 EXCF 2012-2015
За KTM350 SXF 2011-2012
За KTM350 XCF 2011-2012
За KTM350 XCFW 2012-2015
За KTM360 EXC 1996-1997
За KTM360 MXC 1996-1997
За KTM360 SX 1996-1997
За KTM380 EXC 1998-2002
За KTM380 MXC 1998-2002
За KTM380 SX 1998-2002
За KTM400 EXC 2000-2007
За KTM400 MXC 2000-2002
За KTM400 RXC 1991-1999
За KTM400 SC 1991-1999
За KTM400 SX 2000-2002
За KTM400 XCW 2007-2010
За KTM450 EXC 2003-2011
За KTM450 MXC 2003-2005
За KTM450 SMR 2012-2012
За KTM450 SX 2003-2006
За KTM450 SXF 2007-2012
За KTM450 XC 2006-2007
За KTM450 XCF 2008-2009, 2013
За KTM450 XCW 2008-2015
За KTM500 EXC 2012-2015
За KTM500 XCW 2012-2015
За KTM505 SXF 2008-2008
За KTM505 XCF 2008-2009
За KTM520 EXC 2000-2002
За KTM520 MXC 2000-2002
За KTM520 SX 2000-2002
За KTM525 EXC 2003-2007 година
За KTM525 MXC 2003-2005
За KTM525 SX 2003-2006
За KTM525 XC 2006-2008
За KTM530 EXC 2008-2011
За KTM530 XCW 2008-2011
За KTM550 MXC 1993-2006
За KTM620 SX 1997-1999
За KTM620 XCE 1997-1998
За KTM625 SXC 2003-2004
За KTM640 Авантура 2007
За KTM660 СКМ 2004
За KTM690 Enduro 2008-2009
За KTM690 Enduro Р 2009-2010 година,2012-2013
За KTM690 СКМ 2008-2009
За KTM690 Supermoto 2007-2009
За KTM950 Авантура 2003-2007 година
За KTM950 Авантура S 2003-2006
За KTM950 Супер Enduro 2007
За KTM950 Супер Enduro Р 2008-2009
За KTM950 Supermoto 2005-2007
За KTM950 Supermoto Р 2006-2007
За KTM990 Авантура 2007-2009,2012
За KTM990 Авантура Р 2009,2011-2012
За KTM990 Авантура S 2007-2009
За KTM990 Supermoto Т 2012
Пакет Се Вклучени :
1 Пар На Вилушка Воздух Bleeder
Забелешка:
1. Инаку ќе го испратите по случаен избор.
Исто така, ќе се вклопува Husabergs со WP предници со 4mm нишка '98-'12 (Husabergs може да се земе 4mm или 5mm тема bleeders се препорачува да се отстрани и да се провери значајна нишка во предници). Ве молиме овозможи 0.7mm воздух крварат завртка во вилушка капа.Еден од најлесните топ-на надградби можете да направите за да вашата предници
4.)
Botl Големина : M4x0. (ВАЖНО) Не Инструкции се Вклучени.7 Теренот
Карактеристики :
1.Микро Bleeders се дизајнирани за KTM/ HUSKY / WP или Marzocchi предници со M4x0. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.Лесно се инсталира, Едноставно заменете OEM bleeder завртка
Fitment :
За употреба на За KTM, HUSKY, ВП, Marzocchi, Olins и Paioli Предници со M4x0.

Други карактеристики

боја:
Црна, Златна, Сребрена, Црвена, Сина, Зелена
Бренд Име:
Mofaner
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Име На Модел:
626728
Објектот Должина:
2cm
Објектот Висина:
0.7cm
Објектот Тежина:
0.026kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик & Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
Црна,Црвена,Сина,Златна,Сребрена,Зелена
Fitment:
Одговара на повеќето Евра Off-Road
Должина:
2cm
Количина:
1pair

Најдобри понуди