• Неодамнешно
7/822mm CNC мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува за Хонда VFR750 VFR800 VTR1000 CBF1000 VF750 CBR954RR CBR 954 RR CB400

7/822mm CNC мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува за Хонда VFR750 VFR800 VTR1000 CBF1000 VF750 CBR954RR

DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен


Опис На Производот
Мото додатоци 22 MM Handlebar Костец се Справи со Бар Капа Крајот Приклучоци За Kawasaki Хонда, Јамаха Suzuki Триумф Ktm Aprilia Ducati Benelli
Состојба : 100% Сосема нов.
Количина : 1 Пар.
Материјал : Алуминиум CNC
Бои : Црна/Црвена/Сино/Gold/Siliver/Зелена/Титаниум/Портокал.
Одговара : Сите 22mm Handlebar Мотоцикл. answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме да се осигурате овој производ се вклопи во вашиот мотоцикл пред да се направи нарачка. 2. Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. производи покаже :

Други карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Тип На Објект:
Костец
Име На Модел:
CE
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
CNC
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Се вклопува:
Сите 22mm Handlebar Мотоцикл
Тип На Објект:
Костец
Функција:
7/8 22mm CNC Мотоцикл Handlebars Костец Лентата Завршува
Состојба 1:
100% Сосема Нов
Пакетот Вклучува:
1 пар handlebar костец завршува
Is_customized:
YES
Fitment:
за јамаха/kawasaki/ suzuki/ducati/хонда итн

Најдобри понуди