• Неодамнешно
Главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools навртки M10 се залагаме За KAWASAKI Ninja ZX6R ZX7R ZX9R ZX10R ZX12R ZX14R Z1000 Z750 ZZR600 ZRX1100 Z900

Главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools навртки M10 се залагаме За KAWASAKI Ninja ZX6R ZX7R ZX9R ZX10R ZX12R

DEN 653.76

Количина на стоки
Тековен


НИ 1.17 / парче НАС 5.89 / парче НАС 85.24 / set НИ 4.99 / пар НИ 5.79 / парче НАС 2.83 / парче НАС 2.78 / set НИ 28.99 / парче НАС 8.89 / парче НАС 26.99 / пар
1 Пар главниот дел на задната суспензија Spools Опис : Дали сте во потрага да се заштити вашиот главниот дел на задната суспензија од неизбежна совет-над или што треба да се одржи на вашиот велосипед на штандот, овие ЦПУ машински spools/лизгачи/bobbins се вашиот одговор. Сите возачи навистина знаат тоа не е ако совет-over, туку кога ќе совет-over. Со овие забравена ќе се земе утеха во сознанието дека имате заштита во место за да се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката врвот над или слајд-на брзина. Спецификации : ЦПУ Машински Палка Елоксирани Алуминиумски во Боја Annotated во Насловот. Се продаваат како еден Пар (2 парчиња spools)

Други карактеристики

боја:
М8 црна, М8 Злато, М8 портокал, М8 гери, М8 Црвена, М8 сина, M10 црна, M10 Злато, М8 зелена, M10 портокал, M10 гери, M10 Црвена, M10 сина, M10 зелена, M6 гери, M6 Црвена, M6 сина, M6 црна, M6 Злато
Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
СС-002
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
280g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Стои
Fitment:
за Универзален
Е Прилагодена:
Yes
Употреба:
Главниот Дел На Задната Суспензија Spools Стојат Завртки Лизгачот

Најдобри понуди