• Неодамнешно
8мм главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools За Suzuki GSXR 600 1000 750 1300 Sv650 Б-кралот TL1000 DL650 DL1000 GSX 650F 750F GSX

8мм главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools За Suzuki GSXR 600 1000 750 1300 Sv650 Б-кралот TL1000 DL650 DL1000

DEN 413.28

Количина на стоки
Тековен


1 Пар главниот дел на задната суспензија Spools Опис : Дали сте во потрага да се заштити вашиот главниот дел на задната суспензија од неизбежна совет-над или што треба да се одржи на вашиот велосипед на штандот, овие ЦПУ машински spools/лизгачи/bobbins се вашиот одговор. Сите возачи навистина знаат тоа не е ако совет-over, туку кога ќе совет-over. Со овие забравена ќе се земе утеха во сознанието дека имате заштита во место за да се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката врвот над или слајд-на брзина. Спецификации : ЦПУ Машински Палка Елоксирани Алуминиумски во Боја Annotated во Насловот. Се продаваат како еден Пар (2 парчиња spools) Вклучува М8 хардвер за монтирање (2 парчиња - 8мм Завртки)

Други карактеристики

боја:
М8 црна, М8 Злато, М8 портокал, М8 сребро, М8 Црвена, М8 сина, M10 црна, М8 сива, M10 Злато, М8 зелена, M10 портокал, M10 сребро, M10 Црвена, сина, сива, M10 сина, M6 црна, M6 Злато, M6 Црвена, M10 сива, M6 сина, зелена M10
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Универзална
Име На Модел:
СС-001
Објектот Должина:
4.1inch
Објектот Ширина:
3.3inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
100g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Fitment:
за Универзален
Е Прилагодена:
Yes
Употреба:
мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот

Најдобри понуди