• Неодамнешно
За KAWASAKI Z250 Z300 Z650 Z750 Z800 Z900 Z1000 2006-2017 Мото Додатоци главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки

За KAWASAKI Z250 Z300 Z650 Z750 Z800 Z900 Z1000 2006-2017 Мото Додатоци главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот

DEN 653.76

Количина на стоки
Тековен

НИ 1.17 / парче НАС 5.89 / парче НАС 85.24 / set НИ 4.99 / пар НИ 5.79 / парче НАС 2.83 / парче НАС 2.78 / set НИ 28.99 / парче НАС 8.89 / парче НАС 26.99 / пар
1 Пар главниот дел на задната суспензија Spools Опис : Дали сте во потрага да се заштити вашиот главниот дел на задната суспензија од неизбежна совет-над или што треба да се одржи на вашиот велосипед на штандот, овие ЦПУ машински spools/лизгачи/bobbins се вашиот одговор. Сите возачи навистина знаат тоа не е ако совет-over, туку кога ќе совет-over. Со овие забравена ќе се земе утеха во сознанието дека имате заштита во место за да се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката врвот над или слајд-на брзина. Спецификации : ЦПУ Машински Палка Елоксирани Алуминиумски во Боја Annotated во Насловот. Се продаваат како еден Пар (2 парчиња spools)

Други карактеристики

боја:
М8 црна, М8 Злато, М8 портокал, М8 гери, М8 Црвена, М8 сина, M10 црна, M10 Злато, М8 зелена, M10 портокал, M10 гери, M10 Црвена, M10 сина, M10 зелена, M6 гери, M6 Црвена, M6 сина, M6 црна, M6 Злато
Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
СС-002
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
280g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Стои
Fitment:
за Универзален
Е Прилагодена:
Yes
Употреба:
Главниот Дел На Задната Суспензија Spools Стојат Завртки Лизгачот

Најдобри понуди