• Неодамнешно
  • -0 %
За Хонда мотор Табличка Носителот Сигнал blinker светлина БЛАГАЈНИЧКИТЕ 599 919 400 CB600 HORNET CBR 600 F2 F3 F4i 900RR 250 PCX125

За Хонда мотор Табличка Носителот Сигнал blinker светлина БЛАГАЈНИЧКИТЕ 599 919 400 CB600 HORNET CBR 600 F2 F3 F4i 900RR

DEN 1663.00
DEN 1663.20

Количина на стоки
Тековен


Напомена : 2 вида на LED светло
Тема : Состојба : 100% сосема нов
Материјал : алуминиум CNC
Количина : 1 парче
Бои : Црна, Сина, Црвена Злато Зелена Портокал Титаниум
Лесно да се инсталира Со led табличка светлина
Fitment :
Универзална одговара на повеќето мотоцикл, спорт велосипед, улица велосипед, dirt bike, итн.
Пакетот вклучува :
1 * мотоцикл лиценца плоча
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 10-12 13-16 17-19 20-24 25-30 Работни Дена + сабота + недела 12-14 15-18 19-21 22-26 27-32 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%

Други карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Харли-Дејвидсон,Ducati,Победа,Победа,Aprilia,BMW
Име На Модел:
PH-004
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бои:
сино/gold/Портокал/црна/sliver/зелена/црвена
Име На Модел:
Мотор табличка со LED светло
Количина:
1 сет
Состојба:
100 % сосема нов
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
feature1:
CNC Billt 6061 T6 Алуминиум
Употреба:
За БЛАГАЈНИЧКИ 599 919 400 CB600 HORNET CBR 600 F2 F3 F4i 900RR 250 400 PCX125

Најдобри понуди