• Неодамнешно
  • -22 %
YUANQIAN Табличка Заградата Лиценца Плоча Држач Рамка Број Плоча за Хонда CB599 919 400 CB600 HORNET CBR 600 F2 F3 F4I

YUANQIAN Табличка Заградата Лиценца Плоча Држач Рамка Број Плоча за Хонда CB599 919 400 CB600 HORNET CBR 600 F2 F3 F4I

DEN 1460.00
DEN 1871.52

Количина на стоки
Тековен


НИ 13.99 / set НИ 25.98 / парче НАС 32.99 / set НИ 33.99 / set НИ 11.09 / парче НАС 12.99 / парче НАС 17.87 / парче НАС 45.78 / пар НИ 37.48 / парче НАС 49.99 / парче НАС 17.91 / парче НАС 25.99 / парче НАС 34.58 / пар НИ 45.52 / пар НИ 12.48 / set
Лиценца Број Плоча На Држачот За Монтирање На Заградата
Состојба : Нова, Висок Квалитет
-Материјал : 3мм алуминиумска плоча
-Функција : CNC maching; Ласерско сечење; Anodizing површина
-Вклучуваат LED светло, без инструкции за инсталација
-Треба рачно да се поврзете на кабли.
-Го заменува Гломазна К. Д. М Опрема; Вклучува индикатор за монтажа позиција.
-Идеален за монтирање стандардна големина плочи или покаже плочи.
-Уредно и компактно решение за стандард гломазна број плоча држачи. Овој лесен алуминиум заградата лесно месеци стандардна големина број плоча.

Други карактеристики

Бренд Име:
YUANQIAN
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Име На Модел:
МАКС-PH-004
Објектот Должина:
7.87inch
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Висина:
7.87inch
Објектот Тежина:
470g
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
портокал сини црна сребро злато зелена
Име:
PH-004
За:
за јамаха kawasaki ktm ducati хонда suzuki итн.
Fitment:
за Хонда CB599 919 400 CB600 HORNET CBR 600 F2 F3 F4I

Најдобри понуди