• Неодамнешно
Мотоцикл масло владетел декоративни креативни завртка покрие додатоци модифицирани скутер масло мерач велосипед масло контролната шипка мото термометар

Мотоцикл масло владетел декоративни креативни завртка покрие додатоци модифицирани скутер масло мерач велосипед масло

DEN 633.60

Количина на стоки
Тековен

Име на производ : ДУХОТ на ЅВЕРОТ Стави масло контролната шипка Материјал : алуминиум легура Производ во Боја : Црвена Сребро Портокал Производ е применливо : мотоцикл Број на производи : еден продажба Карактеристики : T6063 алуминиумска легура, со добра отпорност на корозија, доволно цврстина, заедно со CNC производство Seiko производство, electroplating боја, со кул форма на дизајнот; прави значителни автомобил, постојат оценки, вкус!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
ДУХОТ ЅВЕРОТ
Motobike Направи:
Универзална

Најдобри понуди