• Неодамнешно
  • -10 %
Универзална 7/8 22mm се справи со бар мотоцикл бар крајот огледало Мотоцикл Огледало За YAMAHA YZF R1 R6 Р3 Kawasaki ER6F ER6N ER 6N 6F

Универзална 7/8 22mm се справи со бар мотоцикл бар крајот огледало Мотоцикл Огледало За YAMAHA YZF R1 R6 Р3 Kawasaki

DEN 1296.00
DEN 1439.52

Количина на стоки
Тековен


100% Сосема Нов Materail : cnc алуминиум Боја : црна/црвена/сино/злато
Карактеристики : Висок квалитет и лесно да се инсталира. Прилагодливи огледало агол, повеќе флексибилни за да се користи. Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор
Fitment :
се вклопат за повеќето мотоцикл 7/8"" 22mm се справи со бар
за kawasaki/јамаха/suzuki/ducati/ktm/bmw/хонда

Други карактеристики

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Бренд Име:
ZRIHE
Име На Модел:
RH2-РМ-033
Објектот Должина:
13.2cm
Објектот Тежина:
654g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Ширина:
6.5cm
Објектот Висина:
20inch
is_customized:
yes
посебни перформанси:
мотоцикл бар крајот огледало
Бои:
црно/сино/gold/црвена
Fitment:
Повеќето од мотоцикл модели

Најдобри понуди