• Неодамнешно
  • -21 %
За SUZUKI GSX1300R HAYABUSA 1999-2007 Мото Додатоци Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела логото

За SUZUKI GSX1300R HAYABUSA 1999-2007 Мото Додатоци Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела логото

DEN 1023.00
DEN 1295.52

Количина на стоки
Тековен

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Состојба : Сосема Нови, Високо Квалитетни Материјали : CNC 6061 Палка Алуминиум. Функција : Со Можност Да Биде Продолжен & Виткање. Објектот е лесно да се инсталира без инструкции Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани онлајн Боја : Црна/Црвена/Златниот/Сино/Сребрена/Портокал/Зелен/Титаниум Одговара за : GSX1300 R HAYABUSA 1999-2007 ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел ) пакет : 1 пар кочница спојки рачката

Други карактеристики

боја:
Црна, Црвена, Златна, Сина, Сребрена, Портокалова, Зелена, Титаниум
Бренд Име:
YANGHUA
Motobike Направи:
Suzuki
Име На Модел:
HAYABUSA 1999-2007
Објектот Должина:
14.5cm
Објектот Ширина:
2.1cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.22kg
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Најдобри понуди