• Неодамнешно
  • -26 %
OOTDTY 6/8/10/12 3/8 1/4 Хексадецимален Флексибилни Црева Шрафцигер Продолжување Малку Адаптер Приклучок 1A0495-10

OOTDTY 6/8/10/12 3/8 1/4 Хексадецимален Флексибилни Црева Шрафцигер Продолжување Малку Адаптер Приклучок 1A0495-10

DEN 126.00
DEN 170.88

Количина на стоки
Тековен


Опис : Материјал : Хром vanadium челик. Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Флексибилни црева,мека и лесно да се контролира. Погодни за употреба во мали ограничен простор. Висока цврстина, силни и издржливи, аголна јасни, лесно да се изгубат. Мека-род се користат во посебно место, работа на завртки со мала сила. Црева може да се претвори во различни насоки, за 3/8" 1/4"Шрафцигер главата.
Должина : 6" 8" и 10" 12" За 1/4" 3/8" Шрафцигер глава
Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет се Вклучени : 1pc x Шрафцигер продолжување малку носителот '

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
1A0495
Завртка Тип На Глава:
видете информации
Тип:
видете информации
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.39kg (0.86lb.)
Пакет Големина:
20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)

Најдобри понуди