• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен превозот 440 Нерѓосувачки челик градинарство режа 8 инчен wangwuquan бонсаи алатка snipping стриже

Бесплатен превозот 440 Нерѓосувачки челик градинарство режа 8 инчен wangwuquan бонсаи алатка snipping стриже

DEN 543.00
DEN 571.20

Количина на стоки
Тековен


Ова е врвот познатиот ножици бренд во Кина, добар квалитет и одлична репутација во Кина.
Ние сме фабрика базирани трговски агент кој може да ви обезбедиме производи извори и бизнис услуги. Нашите главни производи и бизнис ангажирани со сите видови ножици, отворено ножеви, лов, тактички ножеви и други страна алатки. Ако некогаш сте се потребни извори агент во Кина, можете да ме контактирате за повеќе бизнис совети.
Спецификации
1. Точка Бр : 2104-Б
2. Производи име : нерѓосувачки челик градинарство ножици
3. Бренд : Wangwuquan
4. Материјал : 440 нерѓосувачки челик
6. Должина : 190 mm
7. Нето тежина : 0.12 КИЛОГРАМИ
8. Пакување : поединечни блистер картичка пакет
9. Површински Третман : Полирање, угасне и калено
10. Цврстина : 57 HRC
11. Примена : snipping, shearing, кастрење

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Примена:
Shearing
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Дрво
Најчестиот Вид:
Градинарски Ножици
Свитлива:
No
Број На Модел На:
2104-Б
Специјален Тип:
кастрењето на режа
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Вкупна Должина:
190 mm
Нето тежина:
125 Грама
се справи со:
ABS

Најдобри понуди