• Неодамнешно
  • -49 %
10Pcs/Set Diamete 5mm Челик Жица Четка 3мм се Справи со Метал Добра цврстина погоден за носене Мини Полирање Четка За метал derusting Нови

10Pcs/Set Diamete 5mm Челик Жица Четка 3мм се Справи со Метал Добра цврстина погоден за носене Мини Полирање Четка За

DEN 76.00
DEN 149.76

Количина на стоки
Тековен


10 Pcs/Set Diamete 5mm Челик Жица Четка 3мм се Справи со Метал Добра цврстина погоден за носене Мини Полирање Четка За метал derusting Нови Карактеристики :
100 сосема нов и висок квалитет. Тоа се однесува за метал derusting, резби во дрво, жад полирање, итн. Добра цврстина, не е лесно да се биде скршен, погоден за носене, долг живот. Спецификации :
Рачка материјал : метал Четка материјали : Челик жица должина : 50mm Четка должина : 9mm Четка дијаметар : 5mm се Справи со дијаметар : 3мм Пакет се Вклучени :
10pcs мини Челик Жица четка за полирање

Други карактеристики

Тип:
Челик Жица Четка
Функција:
Полирање
Број На Модел На:
15050013
Бренд Име:
KEELRONL
Четка Материјал:
челик жица
is_customized:
Yes
Количина:
10pcs
Рачка Материјал:
Метал
вкупна должина:
50mm
четка должина:
9mm
Четка дијаметар:
5mm
Се Справи Со Дијаметар:
3мм
боја:
Како се покаже слика

Најдобри понуди