• Неодамнешно
  • -5 %
9.4 инчи Нож DIY алатки челик/месинг/бакар 0.23инчи Мозаик заковки помине

9.4 инчи Нож DIY алатки челик/месинг/бакар 0.23инчи Мозаик заковки помине

DEN 572.00
DEN 602.40

Количина на стоки
Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Здраво , Купувачот . добредојдовте во мојата продавница ,ние сме Многу професионални на DIY , метални Материјали , Нож ,Outerdoor , острилка . Ако имате било какви прашања , ве молиме договор со мене .
Answer : ___________________________ Note : занитвам е лепак од 502 , ако имаат некои и надвор ,може да се држи со себе .,
Големина на :
Должина : 24cm /9.44" инчи
Дијаметар : 6mm/0.23"инчи
Материјал : овој материјал е направен од челик/ месинг/ бакар
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Други карактеристики

боја:
нерѓосувачки челик, месинг, Бакар
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
0.23 инчи
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
Sy алатки
Тип:
Мозаик заковки
Рачка Материјал:
Мозаик заковки
Сечилото Материјал:
Мозаик заковки
Примена:
Мозаик заковки

Најдобри понуди