• Неодамнешно
12pcs 8мм-19mm Професионална Инсталација / Одржување Комбинација Spanner Поставите Ratchet Клуч

12pcs 8мм-19mm Професионална Инсталација / Одржување Комбинација Spanner Поставите Ratchet Клуч

DEN 1056.00

Количина на стоки
Тековен


12pcs 8мм-19mm Комбинација Spanner Поставите Професионални Ratchet Клуч Алатка за Инсталација / Одржување
Спецификации : Карактеристики :
- Екстра должина нуди проширена достигне и зголемување на вртежен момент
- Токму големина на клуч отвори за точно се вклопи
- Отворен крај е аглеста 15 степени за работа во тесни простори
- 12-точка торба пакет созд дозвола за прсти
- Фалсификувани од премиум хром vanadium челик
- Огледало хром позлатен заврши отпорен на корозија Број на Парчиња : 12pcs Материјал : Хром vanadium Големина : 8мм, 9mm, 10мм, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 19mm. Производ Тежина : 1018 Г / 35.91 Унци Производ Димензии (L*W*H) : 330*60*60 ММ / 12.99*2.36*2.36 Инчи Пакет Тежина : 1020 G / 35.98 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 330*60*60 ММ / 12.99*2.36*2.36 Инчи Мало Пакување : Да, Општо Кутија ETH_HAD_20 P Пакет се Вклучуваат : 1 Сет на Комбинација Spanner Сет (12pcs)

Други карактеристики

Број На Модел На:
-
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YOFE
Тип:
-
Материјал:
-
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди