• Неодамнешно
  • -49 %
PENGGONG 200mm Шрафцигер Битови 1/2 Torx Штекер T20~T70 S2 Електрични Шрафцигер Продолжување Носителот Малку

PENGGONG 200mm Шрафцигер Битови 1/2 Torx Штекер T20~T70 S2 Електрични Шрафцигер Продолжување Носителот Малку

DEN 440.00
DEN 863.04

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : Погоден за возило за одржување, механички одржување,Силна вртежен момент Површината оксидација и Висока фреквенција борбата против третман S2 легиран челик материјал цврстина 58-62 Површина : Сина површината Fe3 O4, ' рѓа и Анти-корозија.На оксид филм има еластичноста и подмачкување, не влијае на точноста на делови Ние ќе двојна проверка пред пратката
спецификации : T20 T25 T27 T30 T35 T40 T45 T50 T60 T70
Вовед :
површината сина обработка : челични производи се додаваат на мешан раствор на Na OH и Na NO2, и површината може да се формира сина оксид филм (главно Fe3 O4) со дебелина од околу 0.5 µm ~ 1.5 µm да се постигне целта на анти-корозија на челични , Овој процес познат како сина обработка, позната како blue. Овој оксид филм има поголема флексибилност и подмачкување, не влијае на точноста на делови. Затоа, прецизни инструменти и оптички делови на опремата, пролет челик, тенок челик, парична казна жица и други најчесто се користи сина обработка.

Други карактеристики

боја:
T20, T25, T27, T30, T35, T40, T45, T50, T60, T70
Пакет:
Под 5Pcs
Завртка Тип На Глава:
Spanner,Torx
Навој На Главата Големина:
микс
Број На Модел На:
T200
Со Рачка Или Не:
No
is_customized:
Yes
Големина:
1/2
Магнетно:
No
Материјал:
Легиран челик
Карактеристики:
Мултифункционален
Тип:
шрафцигер малку
Тип:
шрафцигер socket
Чашката Форма:
Torx
Материјал:
S2
Torx Големина:
T20 T25 T27 T30 T35 T40 T45 T50 T60 T70
Големина:
200mm*22mm
боја:
Сина
Пакет:
Блистер Пакување
Тежина:
189g-300g
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 компјутери
кодот:
F01505L

Најдобри понуди