• Неодамнешно
Висок квалитет Преносни Џеб Опстанок Спасување Преклопен Нож Кампување Мини нож за лупење Keychain Тактички Лов Отворено Алатки

Висок квалитет Преносни Џеб Опстанок Спасување Преклопен Нож Кампување Мини нож за лупење Keychain Тактички Лов Отворено

DEN 119.52

Количина на стоки
Тековен


Спецификации :
Сечилото материјал : 440 C
Рачка материјал : Алуминиум
Цврстина : 58 HRC
Вкупно lenght : 14.7 cm
Сечилото lenght : 6.2 cm
Сечилото ширина : 2.1 cm
Сечилото дебелина : 0.3 цм
Се справи со lenght : 9cm
Тип : Преклопен нож со нож
Површина : Titanize
Тежина : Околу 50g

Други карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Мулти Нож
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HW1160-01
Должина:
9CM
Тип:
Виткање Сечилото На Нож

Најдобри понуди