• Неодамнешно
  • -5 %
0072 трагач точка 2.5 mm decorder карбид водич pin uesd на WENXING копче за сечење машини(2pieces/многу)

0072 трагач точка 2.5 mm decorder карбид водич pin uesd на WENXING копче за сечење машини(2pieces/многу)

DEN 433.00
DEN 456.00

Количина на стоки
Тековен


0072 трагач точка(2 парчиња/многу)
сечилото кол : 2,5 mm месо тело кол : 6mm вкупна должина : 40mm материјал : карбид
Прифатливи машини : WENXING Вертикална Копче за сечење машини
0072 трагач точка(2 парчиња/многу)

Други карактеристики

Бренд Име:
докса
Број На Модел На:
0072 трагач точка
is_customized:
Yes

Најдобри понуди