• Неодамнешно
  • -30 %
ZtDpLsd 1 Buc 1/4 6.35 mm Двонасочно Прилагодување Брзи Мини Брза Ratchet Клуч Шрафцигер Род Штекер се Справи со Клуч Алатки

ZtDpLsd 1 Buc 1/4 6.35 mm Двонасочно Прилагодување Брзи Мини Брза Ratchet Клуч Шрафцигер Род Штекер се Справи со Клуч

DEN 162.00
DEN 231.84

Количина на стоки
Тековен


Пакетот вклучува : 1 x Мини 1/4 Ratchet Штекер Клуч

Други карактеристики

Материјал:
Легура
Бренд Име:
ZtDpLsd
Карактеристики:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Тип:
Ratchet Се Справи Со Клуч
Број На Модел На:
1/4 6.35 mm Шрафцигер Род

Најдобри понуди