• Неодамнешно
  • -35 %
OOTDTY Мултифункционален 9 Во 1 Нерѓосувачки Челик Мулти Алатка Plier Случаен Боја Отворено Џеб Мини Кампување Комплет Случаен Боја

OOTDTY Мултифункционален 9 Во 1 Нерѓосувачки Челик Мулти Алатка Plier Случаен Боја Отворено Џеб Мини Кампување Комплет

DEN 131.00
DEN 201.12

Количина на стоки
Тековен


Пренослив, лесен за употреба и да се носи со уникатен дизајн.
Тоа е прилагодено за надворешна вежби ентузијасти.
Одлична алатка за дома живот, патување, и оди на кампување и сл.
Материјал : Не ' Рѓосувачки Stee
Виткање Големина(L*W*H) : 6.8 cm x 3cm x 1.4 cm (прибл)
Боја : Случајни боја,ние не нудиме боја изберете .
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
Мулти-Алатка Plier x 1

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
Примена:
Мулти Функционални
Број На Модел На:
Мулти-Алатка Plier
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Мултифункционален
Се Справи Со Стил:
Директно
Plier Стил:
Германски

Најдобри понуди