• Неодамнешно
  • -19 %
ШЕФИЛД 6 7 8 Linesman Клешти Тешки Челик Жица Сечење Plier Машина Рака Алатка

ШЕФИЛД 6 7 8 Linesman Клешти Тешки Челик Жица Сечење Plier Машина Рака Алатка

DEN 758.00
DEN 936.00

Количина на стоки
Тековен


5542775554592783 Купи подолу предмети заедно и ние брод во исто време.. US $ 35.00 /парче US $ 24.00 /парче US $ 18.00 /парче US $ 42.00 /парче US $ 52.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 36.00 /парче US $ 15.00 /парче US $ 19.50 /парче US $ 14.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 23.20 /парче US $ 26.64 /парче US $ 26.00 /парче US $ 17.00 /парче US $ 20.50 /парче US $ 21.91 /парче US $ 21.00 /парче US $ 15.00 /парче US $ 214.00 /парче US $ 35.99 /парче US $ 22.00 /парче US $ 31.00 /парче US $ 15.20 /парче US $ 12.00 /парче
5542775554592783 Купи подолу предмети заедно и ние брод во исто време.. US $ 32.00 /парче US $ 15.50 /парче US $ 35.00 /парче US $ 24.00 /парче US $ 18.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 36.00 /парче US $ 28.00 /парче US $ 15.00 /парче US $ 96.00 /парче US $ 16.00 /парче US $ 8.00 /парче US $ 17.00 /парче US $ 15.00 /парче US $ 34.50 /парче US $ 100.00 /парче US $ 450.00 /парче US $ 57.50 /парче US $ 52.00 /парче US $ 58.00 /парче ШЕФИЛД 6" 7" 8" Linesman Клешти Тешки Челик Жица Сечење Plier Машина Рака Алатка
Функција : 1,Капка фалсификувани CR-V челик за подолг живот и издржливост 2,Топлина третираат,целосно полиран 3,Bi-материјал удобност зафат се справи со 4,ги Исполнува или го надминува ANSI стандард Спецификации : Точка Бр. Големина Max.Сечење Капацитет(Челик жица) S045001 6"/150mm Φ2.0 S045002 7"/175mm Φ2.0 S045003 8"/200mm Φ2.3

Други карактеристики

Бренд Име:
ШЕФИЛД
Карактеристики:
Мултифункционален
Тип:
Комбинација Клешти
Примена:
Сечење
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
S045001 S045002 S045003
Материјал:
Други

Најдобри понуди