• Неодамнешно
  • -35 %
1pc Прилагодливи Електричен Кабел Жица Crimper Stripper Соголување Клешти 0.03-10мм Mayitr Сечење Мулти Алатка Клешти Рака алатки

1pc Прилагодливи Електричен Кабел Жица Crimper Stripper Соголување Клешти 0.03-10мм Mayitr Сечење Мулти Алатка Клешти

DEN 521.00
DEN 802.08

Количина на стоки
Тековен


HW0002556
Спецификација :
Бренд нови
Големина : прибл. 195*80*15mm
Лента ширина : прибл. 10мм
Функција :
Дршката е направен од инженеринг пластика.
Прецизност сечилото соголување нема да се намали челичното јадро.
0.03-10мм⊃2; широк спектар на одземање, да се задоволат потребите на повеќето.
Позиционирање функција, должината на соголување може да се фиксни според условот.
Договор со човечкото тело инженеринг дизајн.
Здрав и лесен.
Мали во големина.
Удобен за носење и употреба.
Издржливи во употреба.
Се користи за одземање на пластични или гумени изолација на еден, повеќе кабли.
Добар помошник за electricians.
Пакет се вклучени :
1 x Жица Соголување Plier
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Тип:
Мини Клешти
Бренд Име:
Mayitr
Карактеристики:
Мини
is_customized:
No
Број На Модел На:
жица соголување plier
DIY Материјали:
Електрични
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Plier Стил:
Германски
Материјал:
Други
Примена:
жица соголување

Најдобри понуди