• Неодамнешно
  • -6 %
YOFE 18cm Нерѓосувачки Челик Чекан со Пластична Рачка Страна Поправка Алатка за Машини За

YOFE 18cm Нерѓосувачки Челик Чекан со Пластична Рачка Страна Поправка Алатка за Машини За

DEN 103.00
DEN 109.92

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : Изработени од високо квалитетен не 'рѓосувачки челик, обезбеди издржливост и долговечност Со пластична рачка за лесно и comfartable операција Погоден за домашни и индустриски поправки Апликација : електрична инсталација, водовод, металугрија, машини за Спецификации : Материјал : не' Рѓосувачки Челик+Пластика Големина : 18x6.5cm/7.09x2.56" (Lx W) Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот Вклучува : 1 x Нерѓосувачки Челик Чекан

Други карактеристики

Примена:
Ноктите Чекан
Број На Модел На:
5AC800039
Бренд Име:
YOFE
Рачка Материјал:
Пластични
DIY Материјали:
Дрво
Чекан Главата Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Чекан Тип:
чекан

Најдобри понуди