• Неодамнешно
Diy Нож материјал за Правење нож се Справи со завртка M4 НОЖЕВИ T8 слива остри нокти 12 големина Директно преклопен нож sy алатки

Diy Нож материјал за Правење нож се Справи со завртка M4 НОЖЕВИ T8 слива остри нокти 12 големина Директно преклопен нож

DEN 314.40

Количина на стоки
Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Здраво , Купувачот . добредојдовте во мојата продавница ,ние сме Многу професионални на DIY , метални Материјали , Нож ,Outerdoor , острилка . Ако имате било какви прашања , ве молиме договор со мене . Користење на прецизност CNC стругови гравирање и мелење, прецизност обработка многу силна
Ние само го продаде Занитвам , но ние не можеме да се обезбеди занитвам е костим за вас нож , па ве молиме да ја прочитате големина јасно .
Големина : КАКО да се избере
Големина 1 одговараат за 5mm дупка : M4
ND=12 MM
Вкупна должина =19.6 mm
L=14mm
D= 5mm
HD=1.1 mm
Големина 2 одговараат за 5mm дупка :
ND=12 MM
Вкупна должина =21.6 mm
L=16mm
D= 5mm
HD=1.1 mm
Големина 3 одговараат за 5mm дупка :
ND=12 MM
Вкупна должина =22.6 mm
L=17mm
D= 5mm
HD=1.1 mm
Големина 4 одговараат за 5mm дупка :
ND=12 MM
Вкупна должина =25.6 mm
L=20mm
D= 5mm
HD=1.1 mm
Големина 5 одговараат за 5mm дупка :
ND=12 MM
Вкупна должина =14.6 mm
L=9mm
D= 5mm
HD=1.1 mm
Големина 6 одговараат за 5mm дупка :
ND=12 MM
Вкупна должина =17.6 mm
L=12mm
D= 5mm
HD=1.1 mm
Големина 7 одговараат за 6mm дупка : M4
ND=12 MM
Вкупна должина =19.6 mm
L=14mm
D= 6mm
HD=1.1 mm
Size 8 одговараат за 6 мм дупка :
ND=12 MM
Вкупна должина =21.6 mm
L=16mm
D= 6mm
HD=1.1 mm
Големина 9 одговараат за 6mm дупка :
ND=12 MM
Вкупна должина =22.6 mm
L=17mm
D= 6mm
HD=1.1 mm
Големина 10 одговараат за 6mm дупка :
ND=12 MM
Вкупна должина =25.6 mm
L=20mm
D= 6mm
HD=1.1 mm
Големина 11suit за 6mm дупка :
ND=12 MM
Вкупна должина =14.6 mm
L=9mm
D= 6mm
HD=1.1 MM
Size 12 одговараат за 6mm дупка :
ND=12 MM
Вкупна должина =17.6 mm
L=12mm
D= 6mm
HD=1.1 mm
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Други карактеристики

боја:
Број На Модел На:
T8 слива ноктите завртка
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
Sy алатки
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
diy нож
Тип:
Нож завртка
Рачка Материјал:
diy нож
Примена:
diy нож

Најдобри понуди