• Неодамнешно
Имајќи Челик Коси 7PCS/Set ХСС М3-М12 Машина Спирала Точка Директно Fluted Завртка Тема Рака Допрете го Вежба

Имајќи Челик Коси 7PCS/Set ХСС М3-М12 Машина Спирала Точка Директно Fluted Завртка Тема Рака Допрете го Вежба

DEN 162.72

Количина на стоки
Тековен


Објектот Се Опише :
1. 100% Нов Бренд и Висок Квалитет
2. Материјал : Имајќи челик
3. Големина : 46mm-76mm
4. Боја : Сребрена На Ѕвонење
Answer : ___________________________ Note : Со допрете клуч прислушување, Рака допрете не поддржува машина за употреба
Пакетот вклучува :
7 КОМПЈУТЕРИ/set* Имајќи S teel Т aper

Други карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
Тип:
допрете го
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Материјал:
леано железо
Тема Ветер:
Право
Број На Модел На:
GJ0100
Број на Парчиња:
7
Тип:
чешмите
Материјал:
имајќи челик
Големина:
46mm-76mm

Најдобри понуди