• Неодамнешно
SPARDWEAR водоотпорен висока видливост дожд јакна и панталона флуоресцентни портокал мантил со рефлексивни ленти бесплатен превозот

SPARDWEAR водоотпорен висока видливост дожд јакна и панталона флуоресцентни портокал мантил со рефлексивни ленти бесплатен

DEN 1915.20

Количина на стоки
Тековен


SPARDWEAR водоотпорен висока видливост рефлексивни безбедност rainsuit јакна и панталона флуоресцентни портокал сплит мантил бесплатен превозот
ПОВЕЌЕ ОД 10 КОМПЈУТЕРИ,10% ПОПУСТ, СЕГА!

Други карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Употреба:
Алатка За & Безбедност
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Ткаенина Тип:
Oxford
Функција:
Брз Сува,Windproof,Рефлексивни,Водоотпорен
Бренд Име:
SPARDWEAR
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
рефлексивни rainsuit
Име на производ:
безбедност рефлексивни rainsuit
боја:
флуоресцентни портокал
Големина:
L-4XL
Ткаенини:
150D Оксфорд и пвц обложени

Најдобри понуди