• Неодамнешно
  • -5 %
SJL гас маска со филтер Enhanced Edition Прашина отров комбинација филтер 2 ПАРЧИЊА SJL 3# филтер+SJL 5N11 памук +SJL501 маска

SJL гас маска со филтер Enhanced Edition Прашина отров комбинација филтер 2 ПАРЧИЊА SJL 3 филтер+SJL 5N11 памук +SJL501

DEN 456.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен

купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Име : SJL 3 # Гас маска со филтер
Количина : 2 ПАРЧИЊА филтер + 2 ПАРЧИЊА 5 N11 филтер памук + 2 ПАРЧИЊА 501 филтер маска
Сертификација на производи : Кина ЛА сертификација
Карактеристики На Производот :
Органски гасови и vapors како бензен и homologues, бензин, acetone, јаглерод диоксид, етри.Превозот цена не вклучува било inport даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби испорака.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 10 дена откако вашата уплата е завршен.Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Други карактеристики

боја:
сива
Бренд Име:
SJL
Број На Модел На:
SJL гас маска со филтер
Карактеристики:
респираторните филтер

Најдобри понуди