• Неодамнешно
  • -27 %
2017 Водоотпорен Отворен Спорт Рака Торба Warkout Работи Салата Телефон Додатоци Покрие Кеси Црна Боја Нови

2017 Водоотпорен Отворен Спорт Рака Торба Warkout Работи Салата Телефон Додатоци Покрие Кеси Црна Боја Нови

DEN 60.00
DEN 82.08

Количина на стоки
Тековен

Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ". Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите " Продавница Листа ". Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Имајте пријатен шопинг време!
Корисни Активности на Отворено Работи торби за Спорт Armband Торбичка Носителот Случај се Работи Торба Мобилен Телефон
100% Сосема нов и висок квалитет!
Стилски & Спортски Изглед
Удобно, Трајни & Перат Материјал
Меки, Удобни & Прилагодлива Лента во добра сензација
Флексибилен и лесен armband случај, да се обезбеди целосна заштита на вашиот телефон 's екран и работ
Лесен и безбеден заштита и додека сте во движење и во текот на вежби
Прилагодливи armband со две дупки, одговара на различни луѓе.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Ви благодарам многу. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние'll прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Други карактеристики

Бренд Име:
Hewolf
Апликацијата Позиција:
рака
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
Работи торба
Големина:
L

Најдобри понуди