• Неодамнешно
  • -49 %
ARSUXEO 2017 НОВИ Mens Спорт 3 Работи Шорцеви Активна Обука Вежба Џогирање 2 во 1 Шорцеви со Подолги Лагер Отворено Спорт

ARSUXEO 2017 НОВИ Mens Спорт 3 Работи Шорцеви Активна Обука Вежба Џогирање 2 во 1 Шорцеви со Подолги Лагер Отворено Спорт

DEN 624.00
DEN 1222.56

Количина на стоки
Тековен


Производи Карактеристики :
Главната ткаенини направени од 92% полиестер+8% spandex, натпревар ткаенини изработени од 100% полиестер.
Патент џебови на задниот за безбедно чување.
Рефлексивни бренд лого се задржи безбедно во темнина.
Еластична корселе со низа, може да се прилагоди за да направи да се чувствувате најмногу удобно.
100% полиестер висок квалитет на решетката ткаенина лагер, мека, добра водат и дише, ти чува на ладно и суво време на спортот.
Големина на табелата (тоа е НИ големина)
Детали слики
Белешки За Бизнис Соработка Ако сте продавачот, сакате да ги продаваме нашите производи, ние може да не падне на превозот. ние ќе ви понудиме добар трговија на големо цена и слика без жиг, s o тоа може да се покаже тоа на вашиот клиент. За Испорака Откако ќе се ажурира следење на број, можете да ги пратите тоа околу 2 до 5 дена подоцна, исто така, може да ни побара да се продолжи време на испорака за вас. И ако сакате побрзо пратката, тоа е во ред, можете да одберете EMS, DHL, Ние може да ви даде попуст на испорака трошоци. За Враќање и Наплата Ако производи sended со грешка или со оштетување, итн. Кои припаѓаат на продавачот 's одговорност, ве молиме контактирајте со продавачот во прво време, продавачот ќе се реши овој проблем. Ако други причини за не-сакал-стил или не-fit-големина причина. Тоа е во ред, можете да се вратите назад производите за нас, Но купувачот треба да се платат сите врати превозот надомест. Ви благодариме за вашето разбирање. За Големина на Информациите Што ги имаат нашите големина на табелата, ако не може да одлучи на вашата големина, тогаш можете да контактирате со нас, ние ќе ви дадеме некои сугестии. За Плаќање во Моментов, можете да Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер да се плати за нарачката.
Ние секогаш мислам на Клиентите е НЕМА.1
Ако имате било какви прашања или ПРОБЛЕМИ, ве молиме НИ E-MAIL.
Се надеваме дека ќе имаат прекрасно шопинг искуство!
22

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
ARSUXEO
Материјал:
Lycra,Spandex,Полиестер
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
S M L XL XXL
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
работи
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
работи
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.25kg (0.55lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 1cm (3.94in x 3.94in x 0.39in)

Најдобри понуди