• Неодамнешно
  • -42 %
мажите работи одговараат на брендот 2 дел тренерки мажите поставите Салата Т-маица + компресија панталони водат дише ММА Облека осип guard

мажите работи одговараат на брендот 2 дел тренерки мажите поставите Салата Т-маица + компресија панталони водат дише

DEN 807.00
DEN 1391.52

Количина на стоки
Тековен

Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Ве молиме порака до нас пред да се подготвуваат да ја напуштат негативни повратни информации или отворање каков било спор за цел . Function3: Тесни удобност, функционални перформанси е клучот Мека, еластична ткаенина може да обезбеди затворање на удобност, во близина на спортист е мускули, да го покажат своето тело. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди ,и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Употреба на мека полиестер ткаенини со тубуларна структура и мазна шевовите го подобрува спортист удобност и да се избегнува триење. Истражувањето покажува дека тесна облека може да го зголеми мускулната ефикасноста и да ја намали мускулната вибрации и тресење, бидејќи тие може да предизвика загуба на енергија и мускулен замор.
Подготовка на Време : ние треба 2-3 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот
. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации .
Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Дали во обука или во играта, може да им помогне на спортистите да остане спорт. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. Работат напорно, моите пријатели. Функцијата 2 : Намалување на триењето, удобност приоритет, осип guard Pro може да биде еластична како на спортист на телото.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.Јужна Долина облека бренд
Се подготвени да одат Чувствуваат Подготвени
Облека карактеристики на производот воведе: Функција 1 : Чувајте го сув, отстранете влагата, соодветно вентилирани и кул осип guard ПРО се направени со користење на високо-технолошки ткаенини кои брзо пот далеку низ ткаенината, имајќи го далеку од кожата, оставајќи спортисти чувство посува.
Барање : 1.
Производ Екранот
1.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Shinside, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, 3XL
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Ден јужна долина
Материјал:
Полиестер,Lycra,Spandex
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Pullover
Времето на пазарот:
2018
Производство Адреса:
Кина
Име на производ:
Машка пот панталони
Карактеристики:
мма облека
Повод:
Фитнес тренинг, трчање, вежби
Стил:
Компресија на еластичноста
Style1:
Маскирна движење
Функционална ткаенини:
rashguard мма
Карактеристики На Производот 2:
Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Брзо сушење
Големина:
S,M,L,XL,2XL,3XL 4XL

Најдобри понуди