• Неодамнешно
  • -15 %
најновите патка прст за пилешко plucker резервни делови

најновите патка прст за пилешко plucker резервни делови

DEN 938.00
DEN 1104.00

Количина на стоки
Тековен

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. (Освен некои земји и APO/FPO)
3. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Жешко во Божиќ 32pcs Висок Квалитет Живина Удирање на Прстите за патка Plucker
Материјал : природна гума Должина : 92mm Слот дијаметар : 22mm Тежина : Околу 0.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.9 Кг Боја : Жолта (во вид на снимање) за Апликација : живина барака машина за Пакување : 32 компјутери
Ако ви треба за да купите повеќе, ве молам напишете ми!
Ние сме посветени на :
обезбеди купувачи со следење на број на вас, така што купувачите имаат подобро шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашите производи, добредојдени сте да ни пишете, на деталите, ние ќе ви даде најмногу задоволство одговор!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
1 рускиот испратите IML,германија акции испрати страна на курирската служба DHL,земете 5-7 работни дена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Други карактеристики

Тип:
Птици
Бренд Име:
PAIDUOJI
Материјал:
Пластични
Тежина:
1kg ( 32PCS)
боја:
како слика видите
КОЛИЧИНА:
32PCS
Структура:
Нови
Број На Модел На:
патка прст
Потекло:
Кина
useage:
plucker
cetificate:
ce
is_customized:
Yes

Најдобри понуди