• Неодамнешно
  • -10 %
1Pc Сина Гулаб Јајца од Гнездо Птици Пластични Dehumidification Слив Снабдување со Одгледување на Сад

1Pc Сина Гулаб Јајца од Гнездо Птици Пластични Dehumidification Слив Снабдување со Одгледување на Сад

DEN 169.00
DEN 187.68

Количина на стоки
Тековен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Изработени од пластика ќе се трајни и се перат. Дише и лесно да се исуши. Прекрасно место за гулаб јајца или птици. Може да се стави соодветна мат на тоа да се заштити јајца. Може да се задржи јајца и со голем капацитет на садот. 1 парче на гулаб јајце гнездо само,други додатоци демо на сликата не се вклучени! Спецификација : Материјал : Пластични Боја : Сина Димензии : Дијаметар : Топ : 23.5 cm/9.25" Дното : 26.5 cm/10.43" Height : 6.5 см/2.56" Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Гулаб Гнездо Јајце


Други карактеристики

Тип:
Птици
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди