• Неодамнешно
  • -49 %
Трговија на големо позлатен сребрен прстен, сребрени мода накит, atactic сјајна /hfaapwha gsnapjua LQ-R201

Трговија на големо позлатен сребрен прстен, сребрени мода накит, atactic сјајна /hfaapwha gsnapjua LQ-R201

DEN 58.00
DEN 113.28

Количина на стоки
Тековен

Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
прстен
кодот:
R201
hfaapwha:
hfbapwia
hfcapwja:
hfdapwka

Најдобри понуди