• Неодамнешно
  • -18 %
Нови 2017 Виножито Мода Унисекс Мулти-боја Кубни Циркони прстен за жените Црна Пиштол прстен големина 5 6 7 7.5 8.5 8 9 R449

Нови 2017 Виножито Мода Унисекс Мулти-боја Кубни Циркони прстен за жените Црна Пиштол прстен големина 5 6 7 7.5 8.5 8

DEN 268.00
DEN 326.40

Количина на стоки
Тековен


Бренд
Garilina
Метал
Црна Позлатен Пиштол
Главниот Камен
Топаз 10 mm
Главната Боја
Multicolor
Тежина
3.57 Грама (Топаз & Злато)
Прстен Врвот Димензија
14 mm
Количина
1 парче
Земја на Производство
Chian
Еколошки Стандарди
На европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Други карактеристики

Прстен Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
garilina
Површината Ширина:
14mm
Број На Модел На:
r449
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
црна пиштол
Гем Тип:
Човекот Направени Гем
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Најдобри понуди