• Неодамнешно
  • -37 %
Трговија на големо сребро позлатен прстен сребрен мода накит, кружни сјајна /hgrapxya gueaplla LQ-R561

Трговија на големо сребро позлатен прстен сребрен мода накит, кружни сјајна /hgrapxya gueaplla LQ-R561

DEN 81.00
DEN 128.16

Количина на стоки
Тековен

Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Прстен Големина:
8
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
прстен
кодот:
R561
hgrapxya:
hgsapxza
hgtapyaa:
hguapyba

Најдобри понуди