• Неодамнешно
  • -37 %
Трговија на големо сребрен прстен сребрен позлатен мода накит, виолетова заоблени камени /hhrapyya gveapmla LQ-R600

Трговија на големо сребрен прстен сребрен позлатен мода накит, виолетова заоблени камени /hhrapyya gveapmla LQ-R600

DEN 40.00
DEN 63.84

Количина на стоки
Тековен


Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Прстен Големина:
8
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
прстен
кодот:
r600
hhrapyya:
hhsapyza
hhtapzaa:
hhuapzba

Најдобри понуди