• Неодамнешно
  • -36 %
Трговија на големо позлатен сребрен прстен, Сребрени мода накит, interlaced сјајна инкрустирани /heoapvva gsbapjia LQ-R162

Трговија на големо позлатен сребрен прстен, Сребрени мода накит, interlaced сјајна инкрустирани /heoapvva gsbapjia LQ-R162

DEN 44.00
DEN 69.12

Количина на стоки
Тековен

Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Прстен Големина:
7, 8
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
прстен
кодот:
R162
heoapvva:
hepapvwa
heqapvxa:
herapvya

Најдобри понуди