• Неодамнешно
  • -5 %
Трговија на големо позлатен сребрен прстен, сребрени мода накит, шупливи cordiform sculptural /hdpapuwa grcapija LQ-R106

Трговија на големо позлатен сребрен прстен, сребрени мода накит, шупливи cordiform sculptural /hdpapuwa grcapija LQ-R106

DEN 54.00
DEN 56.64

Количина на стоки
Тековен


Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
прстен
кодот:
R106
hdpapuwa:
hdqapuxa
hdrapuya:
hdsapuza

Најдобри понуди