• Неодамнешно
  • -88 %
Трговија на големо позлатен сребрен прстен, сребрени мода накит, заоблени доброто сјајна /hetapwaa gsgapjna LQ-R176

Трговија на големо позлатен сребрен прстен, сребрени мода накит, заоблени доброто сјајна /hetapwaa gsgapjna LQ-R176

DEN 64.00
DEN 533.28

Количина на стоки
Тековен

Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Прстен Големина:
8
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
прстен
кодот:
R176
hetapwaa:
heuapwba
hevapwca:
hewapwda

Најдобри понуди