• Неодамнешно
  • -30 %
Amorita бутик гроздобер прстени

Amorita бутик гроздобер прстени

DEN 477.00
DEN 681.60

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Прстен Големина:
7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
Amorita бутик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Метали Тип:
Месинг,Цинк Легура
Повод:
Партија
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
JZ19510

Најдобри понуди