• Неодамнешно
  • -6 %
Симпатична/Романтична прстен изјава накит трговија на големо dropshipping Домот мода Накит, отворајќи круг намали кристал топла прстени

Симпатична/Романтична прстен изјава накит трговија на големо dropshipping Домот мода Накит, отворајќи круг намали кристал

DEN 260.00
DEN 276.96

Количина на стоки
Тековен


НАС & МОЖАТ да AU/GB/велика БРИТАНИЈА MK/DE Бразил, Швајцарија, Јапонија Прстен Внатре ЦИРА(mm) 5 5 J 1/2 15.7 9 9.50 9 49 6 6 L 1/2 16.5 12 12.75 12 51.8 7 7 N 1/2 17.3 15 15.25 14 54.4 8 8 P 1/2 18 17 17.75 16 56.9 9 9 R 1/2 19 20 19.75 18 59.5 10 10 Т 1/2 20 22 22 20 62.1
1/Ако производи не се исти како и опис или скршен во trasit. Ние ќе го Препрати или Враќање на пари за вас.
2/За било која причина не сте задоволни со предмети, Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати се врати превозот цена.
Можете да не контактирате преку Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.
Whats App & Wechat : 0086 13412363562
1.
П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?
A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.
2.
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.
A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна. Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty, ако најдете на заштита на време е исклучено, ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.
3.
П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?
О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на веб-сајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата, ве молиме да оди да ги земе со себе. Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.
4.
П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.
О : Прво,ве молиме контактирајте со нас со слики, а потоа ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.

Други карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Метална боја:
Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Месинг,Бакар
Површината Ширина:
2mm
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
YLMyself
Обликотшема:
Круг
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Годишнина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MYR28030
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
прстен тежина:
1.6 g (Приближно)
Боја 1:
Бела боја поставката со Јасни циркони кристално
Главниот камен големини:
6 mm
Прстен големини:
САД Големини 5,6,7,8,9
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Повод:
Секојдневно Носат Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Метал Тип:
Животната средина бакар никел слободни Кадмиум слободни доведе слободни
Главниот Камен Форма:
Круг Намали
Камен Материјал:
Кубен Циркони
превозот:
Dropshipping

Најдобри понуди