• Неодамнешно
TYME ѕвезденото небо на мажите прстен 316L Титаниум Прстен Црна Оникс Прстен никогаш нема да избледи надмоќно Бела сребро Позлатен Божиќ Подарок

TYME ѕвезденото небо на мажите прстен 316L Титаниум Прстен Црна Оникс Прстен никогаш нема да избледи надмоќно Бела сребро

DEN 518.40

Количина на стоки
Тековен


ста rt
e d
превозот
Нашите торба mail поштенската пратката, Други Курир да ја испорача товар.
Време На Испорака
Бесплатен пакет mail поштенската пратката, други Курир не пакет товар.
По добивате вашата исплата, продавница ќе биде предаден, како е можно поскоро.Кина Пост Воздухопловната обично се околу 10-15 работи daysto Азија, Westen Евра, Северна Америка, се преземе околу 15-30 работни дена во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка.
Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз. Ние ќе го пријават како ПОДАРОК со пониска вредност.
Политика На Враќање
Ако тоа не е причина за квалитет, Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Feeddback
Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации, ние ќе се потрудиме да работат со вас за да ги реши сите проблеми.

Други карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
TYME
Број На Модел На:
зк накит
Површината Ширина:
11mm
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
сребро позлатен
Функција:
Спиење Tracker
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
Титаниум
Стил:
Корејски корејски / корејски стил
Применливи прилики:
Роденденски подароци
Пакување:
Пакување
Независна продажбата сериски број:
AR51
Потекло:
Кина

Најдобри понуди