• Неодамнешно
  • -30 %
XSM Нови Стилски Светло Жолто Злато Боја на Природна Карпа Кристал Неправилни Форма променливи во големина Прстен Мода Накит

XSM Нови Стилски Светло Жолто Злато Боја на Природна Карпа Кристал Неправилни Форма променливи во големина Прстен Мода

DEN 120.00
DEN 170.88

Количина на стоки
Тековен


XSM Нови Стилски Светло Жолто Злато Боја на Природна Карпа Кристал Неправилни Форма променливи во големина Прстен Мода Накит
Количина : 1 buc Материјали : Камен
Минималната Големина : (приближно) 9"
Состојба : Нова
Тежина : (приближно) 8 грам / еез
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Други карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
Unbranded
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Површината Ширина:
Променливи во големина
Функција:
Декорација
Метали Тип:
Светло Жолта Боја На Злато
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди