• Неодамнешно
ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени Црно со Златен песок места Сечење функција Технологија Murano Стакло Прстени

ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени Црно со Златен песок места Сечење функција Технологија Murano Стакло Прстени

DEN 282.72

Количина на стоки
Тековен

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА! Одличен квалитет голема услуга!!
Големина 7= 17mm дијаметар
Size 8= 18mm дијаметар
Големина 9= 19mm дијаметар

Голема вредност, побрзај! Продавница сега!!
❤❤ Љубезно ве потсети ❤❤ : Чиста прирачник за отпуштање и производот, секој готовиот производ е единствената која секој моделот и бојата е малку поинаква изгледа со оригиналниот производ кој поврзани со квалитетот. Бидејќи тоа не е машинска обработка, иако машинска обработка се изгледа повеќе униформа. Сепак, тие не се индивидуалност , рачно изработени се повеќе вредни и индивидуалност , и секој производ е внимателно дизајниран за да се заврши од страна на занаетчии. Се надеваме дека нашите купувачот знаете Murano производи од Стакло атрибути.Ви благодариме за разбирањето.

Други карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Повод:
Партија
Бренд Име:
ЦРВЕНА ЗМИЈА
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен

Најдобри понуди