• Неодамнешно
  • -10 %
Исклучителна машки Прстени Сјајна Кристал личност сребро Позлатен прстени нов оглас мода накит Бесплатен превозот R574

Исклучителна машки Прстени Сјајна Кристал личност сребро Позлатен прстени нов оглас мода накит Бесплатен превозот R574

DEN 76.00
DEN 84.00

Количина на стоки
Тековен


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин цел
НОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТ
Големина : ве Молам изберете го. Тежина : 6.0 g МЕТАЛ : Сребро позлатен,бакар. цирконот Боја : Сребрена боја. Количина : 1pcs прстен

Други карактеристики

Прстен Големина:
7, 8
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
GINSTONELATE
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
R574
Површината Ширина:
како се покаже слика

Најдобри понуди