• Неодамнешно
  • -13 %
Новодојдени големи Прстени за жените кубни циркон поставување на прстот Прстен партија мода накит Слободни пратка полна големина

Новодојдени големи Прстени за жените кубни циркон поставување на прстот Прстен партија мода накит Слободни пратка полна

DEN 760.00
DEN 873.60

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Злато-боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Водител на
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
YYRemote
Стил:
Hyperbole
Број На Модел На:
SJS141058
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Површината Ширина:
25mm
Функција:
украс
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Најдобри понуди