• Неодамнешно
  • -30 %
Година Мода Зелени Прстен Тибет Легура Боја На Злато Мозаик Смола Кристали Bijoux Femme Прстени За Жени

Година Мода Зелени Прстен Тибет Легура Боја На Злато Мозаик Смола Кристали Bijoux Femme Прстени За Жени

DEN 87.00
DEN 124.80

Количина на стоки
Тековен

сад{маргина-право : auto;маргина-лево : auto;соочи-лево : 0;соочи-право : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргина-bottom : .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;бело-простор : нормален;*маргина-лево : -7px}копчето,текст,одберете,textarea{font-size : 100% ;маргина : 0;vertical-align : основна линија;*vertical-align : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;font-size : 100% ;vertical-align : middle}копчето,текст{overflow : видливи;line-height : нормален}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{-webkit-appearance : button;cursor : pointer;border-radius : 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутија-големината : граница-box); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{-webkit-appearance : textfield;-moz-box-sizing : content-box;-webkit-box-sizing : content-box;box-sizing : content-box}input[type=search] : : -webkit-search-cancel-button,input[type=search] : : -webkit-search-decoration{-webkit-appearance : none}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;vertical-align : top}html{font-size : 100% }body{font-size : 75%;color : #000;font-family : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,Sim Sun,"å®"ä½"";line-height : 1.логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргина-bottom : 0}.сад{соочи-лево : 15px;соочи-право : 15px;width : авто}}@медиуми (min-width : 1260px){.25}h5{font-size : 1em;font-weight : 700}h6{font-size : 1em;font-weight : 700}a{color : #06c;text-за декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;text-за декорација : подвлече} .5em}б,силно{font-weight : 700}abbr,acronym{граница : 0;font-варијанта : нормален}дел{text-за декорација : линија-преку}img{color : transparent;font-size : 0;border : 0;vertical-align : middle;-ms-interpolation-mode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .5em}h2{маргина-bottom : .сад{ширина : 1200px9}}.2 em;line-height : 1.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (min-ширина : 760px){.сад{соочи-лево : 20px;соочи-право : 20px;width : авто}}@медиуми (min-ширина : 1020px){.container{padding-left : 0;padding-right : 0;margin-left : auto;margin-right : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;border-bottom : 1px solid #e8e8e8;} .25em}вечерам{врвот : -.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{font-стил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{font-family : monospace,serif;_font-family : 'курир нова',monospace;font-size : 1em}пред{бело-простор : пред;бело-простор : пред заврши;збор-заврши : пауза збор}под,вечерам,мали{font-size : 75%}под,вечерам{line-height : 0;position : relative;vertical-align : основни}под{дното : -.75em}h3{маргина-bottom : 1em}h4{маргина-bottom : 1.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.25 em}h5{маргина-bottom : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;border-top-ширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{font-weight : 400}h1{font-size : 3em;line-height : 1}h2{font-size : 2em;line-height : 1}h3{font-size : 1.

Други карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Бренд Име:
kinel
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Смола
Повод:
Партија
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
J0310
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
25mm
Функција:
шарм
Компатибилност:
No
Шаблон Тип:
Среќен Цвет што значи убава
подарок:
Љубовници , пријатели, родители , бизнис
Место на Потекло:
Жеџијанг Yiwu
Методи На Продажба:
Евтини висок квалитет, брза испорака
is_customized:
Yes

Најдобри понуди