• Неодамнешно
  • -17 %
2017 Нова Мода Прст Прстен Шупливи Креативни Врежани Ретро Прстен

2017 Нова Мода Прст Прстен Шупливи Креативни Врежани Ретро Прстен

DEN 48.00
DEN 58.08

Количина на стоки
Тековен

) може да биде подолго од вообичаеното време.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
ГОЛЕМИНА НА : НИ КОД 6-10
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Ние брод понеделник - сабота со исклучок на празници. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница). Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Y047KK0009501
Бренд Име:
zheFanku
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Функција:
/
Компатибилност:
Никој
Површината Ширина:
/

Најдобри понуди